HLAVNÍ UKÁZKY AKTUALITY REFERENCE DEMO Verze KONTAKT A CENÍK

Představujeme Vám program Půjčovna sportovních potřeb

Software půjčovna sportovních potřeb je navržen pro snadné a rychlé vypůjčování předmětů v půjčovnách sportovních potřeb. Práce s ním je intuitivní a jednoduchá.

Rychlý a intuitivní

Při tvorbě programu byl hlavní důraz kladen na jednoduchost a intuitivnost obsluhy programu. Díky tomu je práce s programem opravdovým přínosem a nároky na zaškolení obsluhy jsou velice nízké. Optimálního využití a maximalizaci potencionálu softwaru dosáhnete při využití čtečky čárových kódu. Jestliže ovšem předměty nemáte opatřeny čárovými kódy nezoufejte, program si poradí i s absencí čtečky.

Konfigurovatelnost

Program umožňuje nastavit celou řadu aspektů a atributů. Mezi hlavní patří nastavení neomezeného počtu cenových sazeb, libovolných typů předmětů, používaných kompletů, výpočtů cen, časových hranic pro vrácení, vypůjčení předmětů a podobně.

Podrobné výstupy a přehledy

Kromě očekávaných tisků smluv a dokladů o zapůjčení předmětů program disponuje řadou dalších tiskových sestav a přehledů. Tisková sestava vypůjčky dle předmětů nám poskytne rychlý přehled o vytíženosti jednotlivých předmětů, sestava účetní přehled vypůjček/prodeje nám poskytne všechny potřebné údaje pro účetníctví a takto bychom mohli pokračovat dále.

Prodej zboží

Prodáváte ve Vaší půjčovně také drobné předměty nebo služby zákazníkům? Pokud ano můžete tuto činnost provádět pomocí specializovaného modulu programu Prodej. Rozhraní pro prodej zboží je velice podobné rozhraní pro vypůjčování předmětů a nepřináší tak žádné další nároky pro jeho obsluhu. Používate-li modul půjčovna a také prodej, pak všechny pohyby vidíte přehledně v modulu pokladna.

Uživatelská práva a síťový režim

Pracuje-li s programem více uživatelů můžete každému z nich vytvořit vlastní uživatelský účet. Při práci s programem se zaznamená uživatel, který akci provedl. Jednoduše tak dohledáte, který uživatel zapsal konkrétní vypůjčku nebo prodal určitý předmět. Navíc můžete uživatelům nastavit odlišnou úroveň práv (viz popis uživatelských úrovní).
Program je možné provozovat na jednom počítači, ale také v síťovém režimu na několika propojených počítačích.

Pokročilé funkce

Program obsahuje řadu pokročilých funkcí. Zjistíte, že zákazník si zapomněl k vypůjčeným lyžím zapůjčit hole? Využijete funkci doplnit a hole k existující vypůjčce doplníte. Zjistí zákazník, že si vypůjčil špatnou velikost bot? Využijete funkci vyměnit a daný předmět existující vypůjčky vyměníte za správný. Je Vaše půjčovna tvořena více pobočkami, mezi kterými dle potřeby přesouváte předměty k půjčování? I pro tento případ máme pro Vás připravenu potřebnou funkci pro převod zboží.

Nahoru